Haldorado novinky 2019 - boilies na velkých kaprov
035 / 77 01 125 | obchod@feedermethod.sk

Haldorado novinky 2019 - boilies na velkých kaprov

Prečítali: 1239

rodina produktov Haldorádó Carp Boilie

haldorado novinky 2019
Kompletná rodina produktov Haldorádó Carp Boilie bola v tomto roku vynovená, aby ešte lepšie vyhovovala požiadavkám moderných rybárov!

Varené Carp Boilie vo zväčšenej, 24 mm-ovej veľkosti

Najočividnejší rozdiel je po vynovení série badateľný na varených, krabičkových nástrahách Carp Boilie, v prípade ktorých sme zväčšili priemer bojlov z 20 na 24 milimetrov. Okrom toho boli modifikované aj zloženie a konzistencia bojlov. Boli výrazne vylepšené, v dôsledku čoho dokážu zdokonalené boilies zvládnuť aj 48, či dokonca až 72 hodinovú akciu. Vďaka tomu sa nemusíme obávať, že by sa nám nástraha na náväzci predčasne rozmočila, v resp. dokáže podstatne lepšie odolávať aj útokom neželaných rýb. Ide o vysokokvalitné, selektívne nástrahy pre lov veľkých rýb, ktoré spĺňajú všetky kritériá, ktoré moderní kaprári právom vyžadujú.

haldorado novinky 2019
Od základov prebudovaná rodina produktov Haldorádó Carp Boilie bude v krabičkovej verzii od roku 2019 dostupná vo zväčšenej, 24 milimetrovej veľkosti
haldorado novinky 2019
Ide o vysokokvalitné, selektívne nástrahy pre lov veľkých rýb, ktoré spĺňajú všetky kritériá, ktoré moderní kaprári právom vyžadujú!

Príchute sa nemenia, zostávame pri dobre známych, osvedčených, nesmierne populárnych variantoch (Korenistá Červená pečeň,Čierny Kalamár,Modrá Fúzia, Veľká Ryba,Sladký Ananás a FermentX):

Ďalej na Long Life

Carp Pop Up varené nástrahové boilies vo zväčšnej, 16 a 20 mm-ovej veľkosti

K tomu sme prispôsobili aj rozmery varených nástrahových Pop Up bojlov, takže popri obvyklých 16 milimetrových, dostanú od teraz v tom istom tégliku miesto aj väčšie, 20 milimetrové nástrahy, uľahčiac tým nadľahčenie väčších boilies, čím sa z nich stávajú ozajstné, nefalšované pochúťky pre veľké ryby! Tento typ plávajúcej nástrahy si zachová svoje plávacie schopnosti po veľmi dlhú dobu, prakticky za každej situácie, nezanorí sa do bahna, alebo medzi rastlinstvo, zabezpečiac tým, že na kŕmení na seba bude zaručene strhávať pozornosť. Ide o „Long Life”, teda varenú nástrahu, takže sa vo vode vôbec nerozpúšťa, nestráca na veľkosti.

haldorado novinky 2019
Došlo k zmene aj pri veľkosti Pop Up nástrah. V tégliku odteraz nájdeme ako 16, tak aj 20 milimetrové varianty
haldorado novinky 2019
20 mm-ová pop-up nástraha už disponuje dostatočnou vztlakovou silou, aby vybalansovala aj 24 mm-ové potápajúce boilies
haldorado novinky 2019
Najkrajšej rybe jesennej túry Tamása Haska a Szabolcsa Farkasa bolo učarované práve takouto nadľahčenou, nadrozmernou nástrahovou kombináciou
haldorado novinky 2019
Pop-up nástrahy používam s veľou obľubou aj behom rybačiek na Dunaji!

6 dobre známych a dobre osvedčených príchutí nájdeme aj v tejto rodine:

Ďalej na Carp Boilie Pop Up

Potiahnuté varené nástrahové boilies

Poďme ďalej pri predstavovaní nástrahových bojlov! Ďaľším v poradí je Carp Boilie Long Life Coated, čiže Potiahnuté varené nástrahové boilies. Jedná sa o intenzívnou arómou disponujúce, panírované, nástrahové boilies, ktoré začnú vďaka špeciálnej vonkajšej vrstve, prejavovať svoj účinok okamžite po príchode do vody. Hneď po dopade z nich začnú prúdiť rozličné delikátne atraktanty, ktoré stimulujú ryby k stravovaniu. Okrem toho medzi ostatnými boilies vo vode pekne vyčnievajú, vďaka čomu sa dopracujeme k záberu oveľa rýchlejšie. Priemer bojlov je jednotný: 18mm.

haldorado novinky 2019
Potiahnuté varené nástrahové boilies sme takisto od základov prerobili. Výrazne sme ich tým vylepšili
haldorado novinky 2019
Poťah na povrchu nástrahy sa začne okamžite po príchode nástrahy do vody uvoľňovať a prejavovať svoj vnadiaci účinok, preto ju odporúčame aj k rýchlym rybačkám
haldorado novinky 2019
Význam vonkajšieho obalu dobre zachytáva snímka z akvária

Aj v tomto prípade tu nájdeme všetkých 6 chuťových variantov:

Ďalej na Coated Boilies

Balansované Varené Nástrahové Boilies

Nech sa páči, naša obľúbená novinka - Carp Boilie Big Wafters, teda Balansované Varené Nástrahové Boilies. Táto rodina nástrah bola vyvinutá pre tých bojlových rybárov, ktorí si za ciel rybačky stanovia tie najväčšie a zároveň najrafinovanejšie ryby.  Jedná sa o veľké sústo, no napriek tomu veľmi ľahké, do bahna na dne sa celkom určite nezanorí. Nástraha veľmi dobre odoláva útokom pleskáčovotých, čo je pri cielenom love na veľké ryby mimoriadne dôležité, keďže sa neraz stáva, že nástraha musí vydržať na náväzci aj 48 hodín, kým ju nejaká veľká ryba objaví. Táto nástraha všetkým týmto požiadavkám perfektne vyhovuje, preto ju odporúčame aj rybárom, ktorí lovia často aj na veľkých, prirodzených plochách! Pomocou najnovších materiálov sa nám podarilo aj túto nástrahu výrazne vylepšiť. Priemer nadľahčených guličiek: 24mm.

haldorado novinky 2019
Big Wafters je nadľahčená nástraha, ktorá sa do bahna rozhodne nezanorí
haldorado novinky 2019
Pri prerezaní na polovicu môžeme dobre vidieť korkové melivo, pomocou ktorého sme dosiahli potrebné nadľahčenie
haldorado novinky 2019
Big Wafters boilies sú obľúbené nástrahy člena nášho tímu Pétera Rokolyu. Pomocou tejto guličky sa mu podarilo uloviť aj tohto kráľovského

Samozrejme, aj pri týchto nástrahách nájdeme všetkých 6 obľúbených príchutí:

Ďalej na Wafters

Haldorádó Big Feed

Produkty s označením Haldorádó Big Feed sú určené na veľkoplošné kŕmne kampane za účelom prilákaním čím viac rýb. Z týchto produktov si rybár môže so sebou zobrať na viacdňové rybačky väčšie množstvo a v peňaženke ešte stále zostanú peniaze lebo tieto produkty sa dajú kúpiť za prijateľnú cenu.

haldorado novinky 2019
Vytvorením série Haldorádó Big Feed sa nám podarilo zjednotiť kvalitné kŕmne pelety a boilies do jednej rodiny, ktorá si od nás nevyžaduje žiadne kompromisy. Bez toho, aby nás jedna dlhšia túra stála celý majetok!
haldorado novinky 2019
Sme si istí, že všetci, ktorí vyskúšajú pelety a boilies Big Feed budú užasnutí, aké sú chytľavé. Pritom sa predávajú s veľmi priaznivou cenovkou!

C6 Pellet

Rodina peliet Big Feed C6 Pellet ponúka množstvo skvelých riešení na vytvorenie základného zakŕmenia, ako doplnok k zakŕmeniu a rovnako tak na obohatenie zmesi v krmítku ďalšími výdatnými zložkami. Priemer týchto peletových zrniečok je 6 mm, textúra je trdá a kompaktná, avšak vo vode pekne pomaly mäknú a po celý čas zo seba chŕlia vábivé arómy.  Do obchodov prichádzajú v 0,9 a 2,5 kilovom hospodárnom vybavení, pomocou ktorých sa dajú veľmi efektívne vybaviť kratšie aj dlhšie rybárske túry.

haldorado novinky 2019
Názov C6 Peliet poukazuje na 6 mm-ový priemer peletových zrniečok. Ich textúra je trdá a kompaktná, avšak vo vode pekne pomaly mäknú a po celý čas zo seba chŕlia vábivé arómy.

Ponúkame ich v štyroch víťazných príchutiacha dvoch hmotnostných vybaveniach, medzi ktorými zaručene natrafíme na vhodnú alternatívu do každého obdobia: 

Ďalej na C6 Pelety

C21 Boilie

 C21 Boilie sú vzrušujúcou a hospodárnou novinkou určenou pre cieľavedomých "veľkokaprárov". Z kvalitných základných surovín vyrobené boilies  prichádzajú do obchodov v 21 mm-ovej veľkosti, v resp. v 0,8 a 2,5 kg-ovom vybavení, pomocou ktorých sa dajú veľmi efektívne vybaviť kratšie aj dlhšie rybárske túry. Medzi jej dôležité a veľmi pozitívne vlastnosti patrí, že ide o „Long Life”, teda varenú nástrahu, ktorá dokáže, v závislosti od teploty vody, vydržať vo vode až 48 hodín, v resp. dokáže podstatne lepšie odolávať aj pozobkávaniu neželaných rýb, vďaka čomu si počká na neskôr prichádzajúce väčšie kapry.

haldorado novinky 2019
C21 Boilie sú vzrušujúcou a hospodárnou novinkou určenou pre cieľavedomých "veľkokaprárov"
haldorado novinky 2019
Jahoda + Ananás predstavuje klasickú ovocnú dvojicu, ktorá je perfektná pre lov na chladných a ohrievajúcich sa vodách
haldorado novinky 2019
Na druhej strane, z feederovej série dobre známy, kyselinu maslovú obsahujúci Divoký Kapor, je vyplývajúc zo svojej kyslastej povahy, určený skôr na teplé vody. Ak sa chystáte uloviť veľkého kapra na rozľahlej prírodnej ploche, divokej rieke, alebo mŕtvom ramene, tieto boilies budú tou správnou voľbou !
haldorado novinky 2019
Korenistá Klobása patrí medzi mimoriadne silno aromatické boilies, ktoré sa dajú používať úspešne behom celého roka
haldorado novinky 2019
Squid (kalamár) verzia je už ozajstným kaprárskym štandardom, takisto funguje skvelo pri každej teplote vody

Ďalej na C6 Boilies

Prajem Vám veľa úspechov aj v roku 2019! :-)

Značky:

Zanechať komentár

Captcha


Cena dopravy
Slovensko

- Objednávky do 20€ - 4.8€

- Objednávky 21-65€ - 4.2€

- Objednávky 65-150€ - 2.4€

- Objednávky nad 150€ - zdarma

Ceny sú uvedené s DPH

Česká republika

- Objednávky do 2500Kč - 185Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 95Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 30Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodánie objednávok

- dobírkou prostrednictvom UPS spravidla do 1-3 pracovné dny 

Viac informácie

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Sú aktualizovaný

Objednávku dostanete

×
Objednávku dostanete

1-3 pracovné dny

×
Špecializovaný na Feeder

Eshop zameraný na feeder

×
Cena dopravy
Slovensko

- Objednávky do 20€ - 4.8€

- Objednávky 21-65€ - 4.2€

- Objednávky 65-150€ - 2.4€

- Objednávky nad 150€ - zdarma

Ceny sú uvedené s DPH

Česká republika

- Objednávky do 2500Kč - 185Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 95Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 30Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACIA LEHOTA

×
DODACIA LEHOTA

1-3 pracovné dny

×
×