Rybárske Články na Lov Feeder
035 / 77 01 125 | obchod@feedermethod.sk

Najnovšie články

Rss
Prečítali: 5003

Vlajkovú loď letných návnad jednoznačne tvoria produkty radu FermentX. Tieto kontrolované fermentované semená a krmivá sú v teplej vode neprekonateľné! Avšak, nielen fermentované jedlá poskytujú riešenie v tomto období, ale aj mnohé ďalšie produkty, ktoré tento rok debutovali v ponuke Haldorádó. Okrem method feeder rybárov nájdu nápady aj tí, ktorí uprednostňujú kŕmidlá a lov veľkých kaprov!

Čítaj ďalej
Prečítali: 4601

Nové video od Gábora Sipos o lov kaprov v lete. Zoznamte sa s FermentX feeder krmivom a N-Butyric Pop Up nástrahou.

Čítaj ďalej
Prečítali: 4644

Cielený lov amura sa dá rovnako úspešne vykonávať metódou feeder ako lov kaprov, avšak s malými rozdielmi v prístupe! Niekoľko amurov môžeme chytiť aj pri love kaprov, ale ak chceme dosiahnuť väčšie množstvo úlovkov, musíme niektoré veci robiť inak. V tomto článku a filme vám na jednom z mojich obľúbených revírov pre lov amura, na jazere Kápolnásnyék, ukážem detaily metódy feeder na lov amura.

Čítaj ďalej
Prečítali: 4521

Nové video od Gábora Siposa nás zavedie na rybolov na rieke Dunaj. Ukazuje techniku feederového rybolovu, ktorá je ideálna na chytanie cejnov v tejto oblasti. Vo videu sa Gábor podelí o svoje tipy a triky, ako dosiahnuť čo najlepšie výsledky

Čítaj ďalej
Prečítali: 4694

Počas obdobia neresu sú kapry často veľmi nepredvídateľné a rozmarné v kŕmení. V tomto období môže ľahko dôjsť k tomu, že aj keď sa človek postaví na hlavu, nedosiahne presvedčivý výsledok. Inokedy môže byť pravdou presný opak a na háčik sa môžu chytiť ryby, na ktoré by sme ani nepomysleli. Je vhodné a vôbec možné v tomto období loviť kapry? Na tieto otázky sa teraz pokúsim odpovedať!

Čítaj ďalej
Prečítali: 4623

Nové video sa venuje rybolovu na amury a kapry v máji, keď sa voda vďaka blížiacemu sa letu príjemne otepľuje. Gábor Sipos, majster sveta vo feederovom rybolove, tu predvádza svoje najúčinnejšie metódy a techniky. Pomocou method feederov ukazuje, ako dosiahnuť skvelé výsledky a užiť si úspešný rybolov.

Čítaj ďalej
Prečítali: 4829

Značku By Döme môžeš poznať ako záruku kvality pre príslušenstvo vyvinuté výslovne pre potreby method feederového rybolovu. Od roku 2023 si však pod touto značkou prídu na svoje aj záujemcovia o príslušenstvo pre potreby lovu na veľké kapry.

Čítaj ďalej
Prečítali: 4627
Vitajte na našom novom videu s názvom "Rybolov kaprov na rieke Dunaj s Gáborom Döme." Dnes vás vezmeme na vzrušujúcu rybársku výpravu po majestátnej rieke Dunaj, kde sa k nám pripojí známy rybár Gábor Döme. Sledujte, ako chytáme nádherné kapry a získavame tipy a triky od skutočného majstra rybolovu.
Čítaj ďalej
Prečítali: 4767

Kaprárske dobrodružstvá sa pre mňa v detstve začínali plavákovým náčiním, ktoré nasledovala klasická metóda na položenú. Dlho som si myslel, že efektívnejšia technika ani neexistuje, až kým som oboznámil a hlavou napred vrhol do najhlbších zákutí a tajomstiev feederovej techniky. Som presvedčený, že pre účely krátkych rybačiek účinnejšia metóda naozaj neexistuje! ALE.... Aj tu prichádza ALE!!!

Čítaj ďalej
Prečítali: 4783

Nové video od Gábora Siposa je súčasťou "Method Feeder Školy", ktorá poskytuje tipy a triky pre rybolov. Video sa zameriava na rybolov v máji, prináša užitočné rady a techniky pre úspešný lov rýb. Ak sa chystáte rybárčiť v máji, toto video vám poskytne užitočné informácie a nápady.

Čítaj ďalej
Prečítali: 4625

Vďaka miernej zime predpokladám, že mnohí už absolvovali svoje prvé rybárske výlety tohto roku a dokonca už chytili aj svoje prvé kapry. Ale pravdepodobne rovnako veľa ľudí ešte tento rok nechytilo rybu. Primárne pre nich by som chcel poskytnúť užitočné tipy na lov veľkých kaprov v studenej vode, aby boli ich prvé pokusy úspešné!

Čítaj ďalej
Cena dopravy
Slovensko

- Objednávky do 20€ - 4.8€

- Objednávky 21-65€ - 4.2€

- Objednávky 65-150€ - 2.4€

- Objednávky nad 150€ - zdarma

Ceny sú uvedené s DPH

Česká republika

- Objednávky do 2500Kč - 185Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 95Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 30Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodánie objednávok

- dobírkou prostrednictvom UPS spravidla do 1-3 pracovné dny 

Viac informácie

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Sú aktualizovaný

Objednávku dostanete

×
Objednávku dostanete

1-3 pracovné dny

×
Špecializovaný na Feeder

Eshop zameraný na feeder

×
Cena dopravy
Slovensko

- Objednávky do 20€ - 4.8€

- Objednávky 21-65€ - 4.2€

- Objednávky 65-150€ - 2.4€

- Objednávky nad 150€ - zdarma

Ceny sú uvedené s DPH

Česká republika

- Objednávky do 2500Kč - 185Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 95Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 30Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACIA LEHOTA

×
DODACIA LEHOTA

1-3 pracovné dny

×
×