Rybárske Články na Lov Feeder
035 / 77 01 125 | obchod@feedermethod.sk

Najnovšie články

Rss
Prečítali: 621

V tomto novom videu sa Döme Gábor vydáva na dobrodružstvo lov divokých rýb na najväčšej rieke strednej Európy. Zistite, aké ryby dokáže na jar chytiť na tejto nepredvídateľnej rieke.

Čítaj ďalej
Prečítali: 349

Dobrodružstvo pokračuje na jazere Tisa, kde sa tentoraz zameriavame na lov divokých kaprov. Nástrahy a kŕmenie meníme, aby sme vedeli vyselektovať kapry medzi ostatné ryby.

Čítaj ďalej
Prečítali: 1272

Po viacerých z predchádzajúcich dielov Method Feederovej Školy som dostal otázku, že ak sú mikropelety naozaj také super, načo vôbec existuje také množstvo najrozličnejších krmív, či dokonca, aký má zmysel vyrábať jedlá, ktoré obsahujú továrensky primiešané mikropelety. V tomto článku sa pokúsim dať pár tipov rybárom, ktorí uprednostňujú rybárčiť s krmivami, v resp. ukázať, v ktorých situáciách môžu byť krmivá v porovnaní s peletami výslovne výhodnejšie. Aj táto lekcia bude obsahovo nesmierne bohatá!

Čítaj ďalej
Prečítali: 803

Na jazere Tisa som chytal ryby naposledy v lete 2010, teda pred viac ako 10 rokmi. Vtedy natočili prvý diel seriálu Dobrodružstvá na divokých vodách. Vtedy som ani netušil, že práve rybačky na divokých vodách budú najpopulárnejšie na našom YouTube kanáli. Za viac ako jedno desaťročie natočili 67 takýchto filmov.Precestovali sme svet, nakrúcali sme v 11 krajinách 5 kontinentov a predstavili sme tamojšie fantastické dobrodružstvá.

Čítaj ďalej
Prečítali: 642

Ako som sľuboval, postupne si predstavíme „čo, s čím, aj ako“ úspešného lovu na tečúcej vode. Ako vieme, aj tá najlepšia výbava sa stane zárukou úspešnej rybačky iba v prípade, ak ju použijeme správnym spôsobom. Preto som sa teda vrátil na breh Dunaja, predstaviť techniku riečneho rybolovu, ktorá je minimálne tak dôležitá, ako to, čo držíme v rukách.

Čítaj ďalej
Prečítali: 265

Nabídka By Döme TEAM FEEDER byla i do této chvíle výrazně optimalizovaná pro potřeby method feederového rybolovu, avšak příchod nové rodiny prutů Royal Method Carp, pozvedne význam a chápání method feederového prutu na zcela novou úroveň. Prut jsme vyrobili pomocí nejmodernějších technologií a obdařili jsme ho novými, dosud nevídanými charakteristikami, které slouží každým svým atomem přesnému, preciznímu a úspěšnému rybolovu. Pokud Vás zajímají, které jsou to charakteristiky, přidejte se ke mně!

Čítaj ďalej
Prečítali: 313

Spomedzi feederových metód je dominancia methodovej techniky priam devastujúca. Táto kaprárska technika je taká efektívna a praktizuje sa s takou ľahkosťou, že dnes už nemôžu methodové krmítka chýbať vo výbave žiadneho feederového rybára. Dorazil teda čas, aby sa prúty, špecializujúce sa výslovne na methodový lov, objavili aj na produktovej palete By Döme TEAM FEEDER.

Čítaj ďalej
Prečítali: 608

V tomto novom video feeder majster sveta Sipos Gábor predstavuje tipy a techniky na rybolov v riekach. Dozviete sa tiež, ako vyberať riečny feeder prúty, aké hmotnosť kŕmidla používať pre väčšiu efektivitu.

Čítaj ďalej
Prečítali: 1349

Selektovanie pri method feederovej technike je často skloňovanou témou. Podľa môjho názoru je pri tejto metóde veľmi obtiažne presne zašpecifikovať, aký veľký kapor má skončiť na háčiku, nakoľko priemerné method feederové nástrahy sa zmestia do papuľky presne tak dvojkilovému kapríkovi, ako aj oveľa väčšiemu obrovi. Takže keby sme chceli byť veľmi prísni, mohli by sme kľudne prehlásiť, že method feederom sa veľkosť úlovku skrátka selektovať nedá...alebo žeby predsa!?

Čítaj ďalej
Prečítali: 233

Nové video s slovenským dabingem od Döme Gábora. Gábor přezentuje navijáky na feeder Pro Method a Fine Carp od Team Feeder

Čítaj ďalej
Prečítali: 661

V tomto novom videu s slovenským dabingom Döme Gábor ide za veľkými kaprmi v búrlivom jarnom počasí. Naučte sa techniky a zmesi pre jarný rybolov. Pozrite sa na naše predchádzajúce 2 videá o jarnom rybárčení, ak ste ich ešte nevideli

Čítaj ďalej
Cena dopravy
Slovensko

- Objednávky do 20€ - 4.8€

- Objednávky 21-65€ - 4.2€

- Objednávky 65-150€ - 2.4€

- Objednávky nad 150€ - zdarma

Ceny sú uvedené s DPH

Česká republika

- Objednávky do 2500Kč - 185Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 95Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 30Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

Dodánie objednávok

- dobírkou prostrednictvom UPS spravidla do 1-3 pracovné dny 

Viac informácie

Skladové zásoby

×
Skladové zásoby

Sú aktualizovaný

Objednávku dostanete

×
Objednávku dostanete

1-3 pracovné dny

×
Špecializovaný na Feeder

Eshop zameraný na feeder

×
Cena dopravy
Slovensko

- Objednávky do 20€ - 4.8€

- Objednávky 21-65€ - 4.2€

- Objednávky 65-150€ - 2.4€

- Objednávky nad 150€ - zdarma

Ceny sú uvedené s DPH

Česká republika

- Objednávky do 2500Kč - 185Kč

- Objednávky 2500-5000Kč - 95Kč

- Objednávky nad 5000Kč - 30Kč

Ceny jsou uvedeny s DPH

DODACIA LEHOTA

×
DODACIA LEHOTA

1-3 pracovné dny

×
×